facebook
| | | | | | | | 
 
 
 WESELE GÓRALSKIE 
 
ZESPÓŁ „BESKID"&"PARTY" to najnowsza i jednocześnie najlepsza propozycja dla Państwa. Super zabawowy repertuar muzyczny, profesjonalni muzycy oraz góralski żywioł to GWARANCJA 100% zabawy do białego rana - HEJ! Zespół „BESKID”&"PARTY" to zupełna nowość na naszym rynku muzycznym. Ta oryginalna oferta skierowana jest przede wszystkim do Młodych Par i nie tylko... ponieważ gramy również: Zabawy Karnawałowe, Bale Sylwestrowe, Barbórki, Ostatki, Andrzejki oraz wiele, innych imprez okolicznościowych.
 
ZESPÓŁ „BESKID"&"PARTY" to 4 osobowy zespół muzyczny, który w repertuarze posiada kilkaset przebojów z lat, 70-tych szalonych lat 80-tych i 90-tych, współcześnie panujących piosenek, a także całą paletę najnowszych hitów z list przebojów z radia i TV. Podczas każdej imprezy na Państwa życzenie wykonuje znakomite show muzyki góralskiej, po prostu same hity z góralskiej listy przebojów. Wstawka góralska jest również wzbogacona "praśnym" i "pieprznym" humorem BACY - JAŚKA oraz super zabawową nauką tańca góralskiego - HEJ!
 
ZESPÓŁ „BESKID"&"PARTY" sprawdza się idealnie na każdej imprezie ponieważ ma bardzo bogaty i zróżnicowany repertuar muzyczny i jako jedyny proponuje Państwu dwa odmienne style muzyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na scenach całej Polski, ale również za granicą jesteśmy w stanie już od samego początku zabawy "wyczuć" preferowany przez Państwa gości rodzaj muzyki i gramy właśnie tak, aby usatysfakcjonować wszystkich i zaproponować im jednocześnie znakomitą zabawę.

ZOBACZ, POSŁUCHAJ I ZADZWOŃ JUŻ TERAZ!
Aby zarezerwować wybrany przez siebie termin
(tel. 604 421 738 Marek Sztefko) lub


Zadowolenie Klientów jest dla nas największym priorytetem, dlatego każda impreza jest dokładnie z Państwem omawiana oraz traktowana indywidualnie. Rekomendacją dla zespołu są znakomite recenzje po urodzinach MARCINA DAŃCA // po udanym weselu u TOMASZA KOTA - aktora z serialu "Niania", "Kamera Cafe" czy też z filmu m.in. pt. „Skazany na Bluesa", „Bogowie". Wyśmienita recenzja dla zespołu //, która ukazała się w tygodniku "GALA" 11/05 // po weselu u EDYTY GÓRNIAK, na którym mieliśmy również przyjemność zagrać, a także same pochlebne recenzje po super weselu p. KAMILI KAJAK i całej ekipy z programu „Taniec z Gwiazdami”. Wszystkie imprezy z zespołem "PARTY" przebiegają zawsze w rodzinnej atmosferze, przy doskonałej muzyce, zabawie oraz oryginalnej konferansjerce.

POSŁUCHAJ I UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE
TO NIC NIE KOSZTUJE!!! ZADZWOŃ I SPRAWDŹ
CZY JEST JESZCZE WOLNY TERMIN?

 
Comment Sava   Hej, bystro woda
 
 
Qesera sera   Orawa
 
 
Living next door   U kowola
 
 
Król lew   Jonicek trowe siece
 
 
Un`antra te   A w tym naszym zomku
 
 
Jedzie pociąg   Wiązanka góralska
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 SKRZYPCE NA ŚLUB? - NIE MA SPRAWY! 

  Możemy również Państwu zaoferować oprawę muzyczną ślubu na skrzypcach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie. Państwa uroczystość może być uświetniona przez Naszego profesjonalnego skrzypka. Repertuar jest zawsze starannie dopasowany do ceremonii ślubu. (w programie mamy utwory "Ave Maria" Schuberta, "Marzenie" Schumanna)....  

 


Zadzwoń zaraz lub wyślij zapytanie,
a odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin

Marek Sztefko
tel. kom. 0604 421 738
tel. 033/ 821 84 20
e-mail:

 
1
10
11
12
14
15
18
20
21
25
29
32
37
40
5
6
99

Kapela Góralska Beskid, tel. 601-322-221   e-mail ;   Wykonanie strony: