facebook
| | | | | | | | 
 
 
 OFERTA 
 
KAPELA GÓRALSKA BESKID to znakomite imprezy góralskie, żywiołowa muzyka, "rubaszny" ale fajnisty humor zbójnicki, wspaniałe góralki, zakręcone konkursy i zabawy. Podczas biesiady będziemy Państwa uczyć śpiewać i tańczyć. Sprawdzimy Was w góralskich konkurencjach oraz w tańcach takich jak „W murowanej piwnicy” i "Hajduku". A to wszystko będzie okraszone wesołym i praśnym góralskim komentarzem – HEJ!
 
 
 Biesiady góralskie przy ognisku i w karcmie 
 
Znakomita muzyka góralska i żywiołowe tańce śwarnych i piyknych góralskich tancerek. Podczas takiej Biesiady nie zabraknie też super interaktywnego SHOW profesjonalnego satyryka BACY oraz oryginalnych góralskich zabaw i konkursów z nagrodami - /małe kapelusiki - gratis !!!/ Super muzyka, tańce, konkursy i kabaret – PO PROSTU ZNAKOMITA ZABAWA !
 
 
 Imprezy zbójnickie po Nasemu 
 
To koncerty dostosowane wyłącznie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zwykle jest to propozycja na spotkanie integracyjne dla rozśpiewanej i rozrywkowej grupy. Kapela gra i śpiewa repertuar typowo biesiadny oraz znane i lubiane utwory. Finałem każdej imprezy są wspólne śpiewy i tańce co przy odrobinie dobrego humoru gwarantuje Państwu wyśmienitą zabawę i niezapomniane wrażenia do kolejnego spotkania tylko z Nami.
 
 
 Weseliska na góralską nutę 
 
Niezapomniana zabawa z kapelą góralską podczas każdego wesela - specjalnie przygotowany repertuar na wesele w tym: super żywiołowa góralska muzyka oraz największe przeboje muzyki współczesnej ponadto: oryginalne oczepiny i znakomite góralskie zabawy. Zapytaj o super ceny za góralskie wesele!!!
 
 
 Koncerty estradowe: dni miasta, dożynki  
 
To szczególny i bardzo starannie wyszukany i wyselekcjonowany program przygotowany dla koneserów muzyki folkowej. To koncert z muzyką narodów świata. A w tym muzyka: góralska, słowacka, węgierska, żydowska, cygańska, bałkańska, rumuńska, podhalańska ... Ten szczególny koncert może być na życzenie przeplatany super góralskim kabaretem - BACY JAŚKA.
 
 
 Góralskie kolędowanie z Mikołajem  
 
To specjalnie przygotowany program świąteczny połączony z opowieściami wigilijnymi oraz tradycjami panującymi do dziś u Nas w górach + Mikołaj Ten program zdobył serca publiczności w całej Polsce podczas kolędowania nie tylko w kościołach, ale również podczas corocznych koncertów świątecznych m.in: na Starówce, na Rynku czy też w wielu innych miejscach. To właśnie ten program i Nasze góralskie kolędy zdobyły I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek.
 
 
1
10
11
12
14
15
18
20
21
25
29
32
37
40
5
6
99

Kapela Góralska Beskid, tel. 601-322-221   e-mail ;   Wykonanie strony: